• Szalony wiosenny tydzień w naszej szkole!!!

• Szalony wiosenny tydzień️

18 marca (poniedziałek) - Dzień na opak! (Założyliśmy ubrania na lewą stronę!)

19 marca (wtorek) - Dzień bez plecaka! (Zapakowaliśmy książki w co tylko się dało!)

20 marca (środa) - Światowy Dzień Żaby. (Każdy założył coś zielonego)

21 marca (czwartek) - Pierwszy dzień wiosny i Szkolny Dzień Talentów oraz Dzień Kolorowej Skarpetki.

22 marca (piątek) - Dzień Szalonej Fryzury.

Pośród doskonałego nastroju i uśmiechniętych twarzy doświadczyliśmy wszyscy pięknej lekcji: tolerancji, szacunku i dystansu do samego siebie. Oby wiosenna energia towarzyszyła nam już każdego dnia.

• XXXVIII Rajd Pieszy "WITAJ WIOSNO"

• 23 marca grupa uczniów rodziców i nauczycieli z naszej szkoły wzięła udział w 38. Rajdzie Pieszym "WITAJ WIOSNO". Tradycyjnie z kolorowymi marzannami wyruszyliśmy spod PSP nr 2 w Warce. Na rynku przywitała nas Pani Wiceburmistrz Teresa Knyzio, która poczęstowała uczestników słodyczami. Następnie w asyście Policji wyruszyliśmy na trasę rajdu. Wędrowaliśmy ścieżką edukacyjno - przyrodniczą wzdłuż rzeki Pilicy. Mogliśmy zapoznać się z wiadomościami na temat bogatej flory i fauny terenów nadpilicznych. Potem czekało na nas ognisko przygotowane przez leśników. Wspaniale smakowała samodzielnie upieczona w ognisku kiełbasa. W tym roku otrzymaliśmy też wspaniałą niespodziankę przygotowaną przez Zarząd Oddziału PTTK w Warce. Każdy uczestnik otrzymał cebulki kwiatowe, które możemy posadzić w swoich ogródkach. Roślinki, które wyrosną, będą nam przypominały wspaniały nastrój i zabawę podczas rajdu. Wspólna wędrówka i zabawa na świeżym powietrzu są nieocenione. Było wspaniale i choć na początku trochę padało, potem zaświeciło słońce. Dziękujemy organizatorom za cudownie spędzony czas.

• X GRAND PRIX WARKI

• 17 marca w Warce odbył się Bieg Jubileuszowy X GRAND PRIX Warki. Naszą szkołę reprezentowało 13 uczniów. W kategorii - przedszkola - III miejsce zajął Karol Bąk. W kategorii - zerówki - I miejsce zajęła Hanna Maciak, II miejsce - Dorota Należyta, a III miejsce zajął Andrzej Sobiepanek. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałego biegu.

• Wycieczka dzieci z oddziałów przedszkolnych.

• 4 marca z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet dzieci z oddziałów przedszkolnych wyjechały na wycieczkę do Kozienic. Celem naszej wyprawy były zajęcia multimedialne w BPGK Filia nr 8- Mediateka. Następnie dzieci obejrzały film pt. " Ekipa z Dżungli. Misja ratunkowa". Zmęczeni i głodni udaliśmy się do ulubionej przez wszystkich restauracji pod złotymi łukami:). Naszą wyprawę zakończyliśmy spacerem w pobliskim parku rekreacyjno- sportowym. To był bardzo udany wyjazd.