• WYCIECZKA KLAS I - IV

• 20 kwietnia uczniowie klas I - IV wybrali się do Warszawy. Odwiedziliśmy Łazienki Królewskie. Spacer po parku dostarczył wszystkim wspaniałych wrażeń. Podziwialiśmy wspaniałe pawie, kaczki, wiewiórki. Odkrywaliśmy budzącą się po zimie przyrodę. Słoneczna pogoda sprzyjała wędrówce i ciekawym obserwacjom. Bardzo podobał nam się pomnik, wielkiego polskiego kompozytora, Fryderyka Chopina. W drodze powrotnej odkryliśmy pomnik innego wielkiego Polaka - Henryka Sienkiewicza. Po spacerze udaliśmy się do Teatru Rampa, gdzie obejrzeliśmy spektakl Teatru Muzycznego TINTILO pt. "Oto Oliver Twist". Ta wyprawa do Warszawy była bardzo udana. Dostarczyła wszystkim cudownych przeżyć.

• WAŻNE SPOTKANIE!

•

Do grona naszych przyjaciół dołączyło @SuperSmile- centrum stomatologii i ortodoncji

Nasi uczniowie z radością przywitali dzisiejszych gości - Panią doktor Małgorzatę Płechę oraz asystentkę stomatologiczną Panią Olgę Banasiewicz. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się między innymi jak zbudowany jest , dlaczego wypadają nam " mleczaki" , ile razy w roku powinniśmy odwiedzać gabinet stomatologiczny (profilaktyka boli najmniej!), co wspólnego ze zdrowiem naszych zębów ma to co jemy oraz jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej, aby długo cieszyć się zdrowiem i pięknym uśmiechem. Panie z wyjątkowym podejściem, cierpliwie odpowiadały na całe mnóstwo pytań a na zakończenie obdarowały uczniów upominkami.

Dziękujemy za fantastyczną lekcję