• ZIÓRKA ELEKTROŚMIECI

• Dzięki udziale naszej szkoły w akcji otrzymaliśmy ogromne opakowanie wielokrotnego użytku na drobne elektrosmieci w naszej szkole. Pudło jest umieszczone w sali świetlicowej w budynku PSP w Ostrołęce. Zapraszamy zatem do dalszego udziału w akcji

• DZIEŃ DZIECKA

• Tak prezentowali się nasi uczniowie 4 czerwca na wareckim rynku podczas "Dnia Dziecka z akademią SuperBohaterów". Brawa dla naszych małych artystów.

• PIKNIK RODZINNY

• 2 czerwca w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny. Uczniowie z przedszkola, klas I - III oraz klasy IV i VI przygotowali program artystyczny dla rodziców. Wszystkim podobały się też pokazy przygotowane przez grupę małych tancerzy pod kierunkiem Pana Przemka. Dużym zainteresowaniem cieszyła się kawiarenka charytatywna, którą zorganizowało Szkolne koło Wolontariatu. Ilość przygotowanych słodkości, ciast, babeczek, deserów oraz chleb ze smalcem i ogórkiem była duża, a przed kawiarenką ciągle stała kolejka. Rodzice przygotowali też ognisko z pieczeniem kiełbasek. W czasie pikniku odbyły się też pokazy strażackie przygotowane przez OSP w Ostrołęce. Maluchy mogły wykazać się talentem plastycznym lub pobawić się tworząc ogromne bańki mydlane. Starsi uczniowie wzięli udział w meczu siatkówki - nauczyciele i rodzice kontra chłopcy z klasy VIII. Nie dopisała pogoda, ale zabawa była udana. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji pikniku. Do zobaczenia na następnej imprezie.

• DZIEŃ DZIECKA

• Z okazji Dnia Dziecka, wszystkim dzieciom tym małym i tym trochę większym, życzymy dużo radości, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach. Niech każdy dzień będzie wspaniałą przygodą. Niech niesie ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Nie bójcie się marzyć, bo od marzeń wszystko się zaczyna. Życzymy wielu powodów do uśmiechu i szczęścia, prawdziwych przyjaciół i morza miłości. Wszystkiego najlepszego!!!