• Super wycieczka!!!

• 27 października uczniowie klas 0 - III odwiedzili Centrum Nauki KOPERNIK w Warszawie. Wycieczka była bardzo udana.

• DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ 2022

• „Długo zastanawialiśmy się czego życzyć Wam, Drodzy Nauczyciele, w dniu Waszego święta”

Tymi słowami członkowie Samorządu Uczniowskiego rozpoczęli apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Potem nastąpiły piękne życzenia przeplatane zabawnymi scenkami z życia szkoły. Rola nauczycielki mistrzowsko zagrana przez Adama Gwardysa z klasy VIII skradła serca publiczności. Nie mogło zabraknąć również Tik Toka „Uczeń jest 10/10 ale…”.

Po przedstawieniu członkowie Samorządu Uczniowskiego obdarowali nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości drobnymi upominkami.

Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom klasy VIII, którzy przygotowali słodki poczęstunek.

Dziękujemy również pani Renacie Wychowskiej za uwiecznienie na zdjęciach całej uroczystości.

• Jesienny Złaz Turystów

• W piękną, słoneczną, październikową sobotę grupa uczniów z naszej szkoły, wraz z Panią Agnieszką Jaworską i Panią Jolantą Sikorowską, wybrała się na XXXVII Jesienny Złaz Turystów. Podziwialiśmy Groty Nagórzyckie, gdzie wędrowaliśmy podziemną trasą turystyczną. Potem odwiedziliśmy Skansen Rzeki Pilicy i Rezerwat Przyrody Niebieskie Źródła. Wyprawa była bardzo udana. Zapraszamy i zachęcamy innych kolegów do wspólnych wędrówek.